تجارت الکترونیک صبا

دريافت صورتحساب از پست الكترونيكي

سيستم E-mail Message System) EMS) يكي از سيستم هاي اطلاع رساني بانك پارسيان مي باشد كه از طريق آن مي توان انواع  گزارشات  مربوط  به صورتحساب و  تراكنش هاي  انجام شده روي حساب  را  بصورت الكترونيكي به آدرس مورد نظر مشتري ارسال نمود.

تكميل فرم " تقاضاي ارائه سرويس اطلاع رساني پست الكترونيكي" توسط شعبه در اختيار مشتريان متقاضي قرار گرفته و مشتري باتوجه به شرايط مندرج در فرم اقدام به تنظيم و امضاء آن مي نمايد.  پس از امضاء فرم و تأييد آن توسط رئيس شعبه سرویس مزبور برای مشتری فعال خواهد شد.

::: مشاهده اطلاعات در سایت بانک پارسیان :::


نظرات کاربران
عنوان :

:نام و نام خانوادگی

:پست الکترونیک
:نظر
10+2:

پرداخت آنلاین و اینترنتی قبوض
با مراجعه به این سایت می توانید با استفاده از کارت بانکهای متصل به شبکه شتاب به صورت اینترنتی قبوض برق ، آب ، گاز ، تلفن و موبایل را پرداخت نمائید.

سایت پرداخت آنلاین قبوض صبا به شما این امکان را می دهد که به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک خود رفته و به صورت مستقیم ، اقدام به پرداخت اینترنتی قبوض خود نمائید. پرداخت عوارض شهرداری به صورت اینترنتی ، عوارض خودرو آنلاین نیز از دیگر خدمات این سامانه است.

تهیه آنلاین بلیط هواپیما ، بلیط قطار آنلاین و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نیز برای شما از طریق همین زیر دامنه "سیستم تجارت الکترونیکی صبا" فراهم شده است.