تجارت الکترونیک صبا

دريافت صورتحساب از پست الكترونيكي

سيستم E-mail Message System) EMS) يكي از سيستم هاي اطلاع رساني بانك پارسيان مي باشد كه از طريق آن مي توان انواع  گزارشات  مربوط  به صورتحساب و  تراكنش هاي  انجام شده روي حساب  را  بصورت الكترونيكي به آدرس مورد نظر مشتري ارسال نمود.

تكميل فرم " تقاضاي ارائه سرويس اطلاع رساني پست الكترونيكي" توسط شعبه در اختيار مشتريان متقاضي قرار گرفته و مشتري باتوجه به شرايط مندرج در فرم اقدام به تنظيم و امضاء آن مي نمايد.  پس از امضاء فرم و تأييد آن توسط رئيس شعبه سرویس مزبور برای مشتری فعال خواهد شد.

::: مشاهده اطلاعات در سایت بانک پارسیان :::


نظرات کاربران
hello
توسط جميله نامداري  1393\07\04
باشكر از زحمات شما لطف كرده صورتحساب ايمنجانب را به اين ايميل بفرستيد
توسط جامعه سردفتران و دفترياران استان البرز  1391\10\20
باسلام من مي خوام صورتحساب به اين ايميل اعلام گردد.باتشكر
صورت حساب
توسط اسماعيل الله وردي   1391\08\19
صورت حساب كل حسابم
hello
توسط pooneh  1391\02\15
sms
تقاضاي دريافت صورتحساب
توسط شمسعلي رضايي  1389\12\24
سلام من حدود 4 سال است كه كارت اعتباري پارسيان دارم ثقاضا داشتم به آدرس ايميل بنده صورتحساب ارسال شود ممنون shamss_ali_rezaei@yahoo.com
عنوان :

:نام و نام خانوادگی

:پست الکترونیک
:نظر
7+2:

پرداخت آنلاین و اینترنتی قبوض
با مراجعه به این سایت می توانید با استفاده از کارت بانکهای متصل به شبکه شتاب به صورت اینترنتی قبوض برق ، آب ، گاز ، تلفن و موبایل را پرداخت نمائید.

سایت پرداخت آنلاین قبوض صبا به شما این امکان را می دهد که به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک خود رفته و به صورت مستقیم ، اقدام به پرداخت اینترنتی قبوض خود نمائید. پرداخت عوارض شهرداری به صورت اینترنتی ، عوارض خودرو آنلاین نیز از دیگر خدمات این سامانه است.

تهیه آنلاین بلیط هواپیما ، بلیط قطار آنلاین و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نیز برای شما از طریق همین زیر دامنه "سیستم تجارت الکترونیکی صبا" فراهم شده است.